V príjemnom prostredí kozmetického štúdia Vám chceme ponúknuť nielen kvalitu jednotlivých kozmetických úkonov ale aj ich účinky, ktoré sami pocítite.

 • Adresa Suvorovova 36 | 010 01 Žilina
 • Parkovanie: Pohodlné parkovanie v areáli zdarma

Laserová epilácia - Žilina
Akciová cena

Ako dať navždy zbohom nežiadúcemu ochlpeniu? Moderná doba prináša inovatívne riešenia aj v oblasti odstraňovania nežiadúceho ochlpenia. Laserová epilácia je jednou z najefektívnejších a najpopulárnejších metód, ktoré prinášajú dlhotrvajúce výsledky a pohodlie.  Žilina, Bytča a okolie.

Každý človek je jedinečný a každému sa páči niečo iné. Chĺpky sú neoddeliteľnou súčasťou každého ľudského tela a pokiaľ ste fanúšikom hladkého tela bez nežiadúceho ochlpenia, je laserová depilácia to pravé orechové pre Vás.  Chĺpky sú potvory, aj keď ich odstránite napríklad voskom, časom sa Vám vrátia ako neodbytný poisťovací agent. Trvalá fotodepilácia predstavuje moderný a najúčinnejší spôsob ako sa dopracovať k hladkému telu na večné veky.

Čo je laserová epilácia?

Laserová epilácia je moderná a špičková metóda odstraňovania nežiaducich chĺpkov, ktorá prináša dlhodobé výsledky. Využíva pokročilú laserovú technológiu na zničenie chĺpkov z koreňa, čím sa minimalizuje ich návrat a zaisťuje hladkú a bezchybnú pokožku.

Prečo si vybrať laserovú epiláciu?

 • Trvalé výsledky

  Laserová epilácia poskytuje trvalé výsledky, čo znamená, že sa môžete rozlúčiť s neustálym holením alebo používaním depilačných krémov. Dajte zbohom nežiadúcim chĺpkom na Vašom tele.
 • Bezbolestný proces

  Na rozdiel od niektorých iných metód odstránenia chĺpkov je epilácia laserovou metódou minimálne bolestivá a považuje sa za jeden z najmenej invazívnych spôsobov odstránenia chĺpkov.
 • Prispôsobiteľná pre všetky typy pleti

  Nezáleží na tom, aký je váš typ pleti, laserová epilácia je vhodná pre všetky farby a typy pleti.

Špičková technika na laserovú epiláciu

IPL (Intenzívne Pulzné Svetlo) je revolučná technika v oblasti laserovej epilácie, ktorá prináša výnimočné výsledky s minimálnymi nepríjemnosťami. Táto pokročilá metóda využíva intenzívne svetlo na cieľovú oblasť, absorbuje ho tmavé pigmenty v chĺpkoch a následne generuje teplo, čo vedie k zničeniu chĺpkových folikulov.

Klienti sú s výsledkami mimoriadne spokojní.  Trvalé odstránenia chĺpkov možno aplikovať  na celú tvár, krk, dekolt, paže, triesla aj nohy. Pri sérii liečebných procedúr dokáže IPL EXILITE navrátiť pacientom mladistvý vzhľad bez akýchkoľvek nepríjemných vedľajších účinkov.

IPL prístroj operuje na základe principu selektívnej fototermolýzy. V tomto procese svetelný impulz reaguje s pigmentom v chĺpku, preniká hlboko k vlasovému folikulu a konverziou svetelného žiarenia na tepelnú energiu postupne ničí folikul, čo v konečnom dôsledku vedie k postupnému zastaveniu rastu chĺpka.

V jednom ošetrení je eliminovaných až 80 % chĺpkov v ich aktívnej fáze rastu. S každým následujúcim cyklom fotoepilácie sa postupne redukuje sila chĺpku, jeho rýchlosť rastu a pigmentácia. Efektívnosť procedúry spočíva v zásahu do chĺpkov počas ich aktívnej rastovej fázy (anagén), kedy obsahujú najvyšší podiel farbiva. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je potrebné opakovať fotoepilácie niekoľkokrát, aby sa odstránili aj chĺpky, ktoré boli v kľudovej fáze rastu (telogén) počas prvého ošetrenia.

Laserová epilácia - moderná technika IPL

Akciový cenník laserovej epilácie - fotodepilácie

Jednou z hlavných výhod laserovej epilácie je jej presnosť a účinnosť. Laser dokáže selektívne zasiahnuť chĺpky a nechať okolitú kožu nedotknutú. Navyše, po opakovaných ošetreniach môže byť chĺpkovosť výrazne redukovaná, čo v konečnom dôsledku prispieva k hladkej a bezchybnej pokožke.

OblasťCenaAkciová cena
horná pera30 €15 €
brada30 €15 €
líca45 €15 €
podpazušia obe60 €30 €
podbruško50 €15 €
bikiny50 €20 €
intímne partie50 €35 €
predlaktie70 €45 €
predkolenie110 €70 €
stehná130 €85 €
celé nohy200 €100 €
hrudník – muži90 €70 €
ramená – muži70 €50 €
brucho – muži90 €65 €
chrbát – muži160 €90 €
Doporučený počet sedení : 6
Laserová epilácia Žilina - akciová cena.

Laserová epilácia - Žilina a okolie

Laserová epilácia – trvalé odstránenie chĺpkov za akciové ceny. Žilina a okolie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Z akých lokalít máte blízko do nášho kozmetického štúdia?

Laserová epilácia – fotodepilácia za akciové ceny pre klientov z blízkeho okolia Žiliny.

Kozmetické štúdio Comfort sídli na Suvorovej 36 v Žiline. Blízko k nám máte z lokalít:

 • Žilina
 • Bytča
 • Považská Bystrica
 • Čadca
 • Kysucké Nové Mesto
 • Martin
 • Rajecké Teplice
 • Rajec

Trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia laserom v Západoslovenskom kraji.